בראשון לציון ניתן ליהנות ממגוון

בקליניקה המשוכללת בראשון לציון ניתן ליהנות ממגוון רחב של טיפולים אסתטיים לפנים ולגוף, במכשור הטוב ביותר בעולם ובתנאים נעימים ומפנקים במיוחד

מבצעים והנחות על הסרת שיער בלייזר ממכונים ורשתות מובילות

הרשמו כאן ועכשיו:

https://aviadokev.co.il/wp-content/uploads/2020/02/21.jpg

בראשון לציון ניתן ליהנות ממגוון

הפתרון המדהים והחדשני להסרת שיער מהירה בלייזר בשיטת SHR – סופרנו
כיצד להסיר שיער בבטחה ובמחיר משתלם?
Soprano Iceהמכשיר המתקדם והיעיל לשיטת השר המפורסמת.בזכות השילוב הייחודי של מספר טכנולוגיות במכשיר אחד טכנולוגיית הלייזר מתקדמת בצעדי ענק. הטיפול באמצעות מכשיר הסופרנו המדופלם מתאים לכל גווני העור ולכל סוגי השיער, לא עוד רק בהירים ובהירות, כל שחומי העור מוזמנים ומוזמנות להגיע להתנסות במכשיר ואתם כבר תראו תוצאות!
תכונות מיוחדות של ה- SHR ENTHAARUNGהסרת שיער סופרנו
למרבה הצער, לא ניתן לטפל באזורים מקועקעים. הצבעים המשמשים בקעקוע יכולים להגיב לטיפול ובכך יכולים להביא לשינוי צבע. בגלל זה, כל הקעקועים מכוסים בטיפול ונשארים בחוץ.
הטכנולוגיה של הסרת שיער סופרנו החדשנית
האנרגיה עוברת בצורה לא מזיקה דרך האפידרמיס והדרמיס עד שהיא מכה בזקיק השערה, המכיל פיר שיער וצפוף עשיר במלנין. המלנין הצבעוני סופג את האור ועולה במהירות בטמפרטורה, משמיד את השיער- ייצור תאים המקיפים את הזקיק מסתיים.
הסרת שיער רפואית במפשעה- באמצעות המכשיר Soprano Ice 3D Laser
קו ביקיני הוא האזור של הרגל העליונה הירך הפנימית שבה שיער ערווה גדל כי הוא בדרך כלל לא מכוסה על ידי החלק התחתון של בגד ים.פרי פיתוח של חברת אלמה שהשיקה את שיטת השר. הסרת שיער SHR – Super Hair Removal, היא שיטה חדשנית ובטוחה המושתתת על הבזקי אור, אשר מסוגלת להסיר כמויות גדולות של שיער בהליך מהיר יחסית פשוט ונטול כאבים לחלוטין (כמעט).
טיפולי הסרת שיער רפואיים נוטים להימשך זמן רב יותר מכיוון שהם מחלישים או פוגעים בזקיקי השיער בעצמם במקום רק לגזום או להסיר שיערות. זה מבטיח שלשיער לוקח הרבה יותר זמן לחזור .
יתרונות של הסרת שיער עם אור ו- SHRהסרת שיער סופרנו
הסרת שיער ב- SHR דורשת פחות אנרגיה מטכניקות אפילציה דומות. האנרגיה מועברת רק ל- 50% על ידי הצבע מלנין, כאשר 50% הנותרים מהאנרגיה פועלים על תאי הגזע.

האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

הודעה הבאה

פוסטים אחרונים

Follow Us

קטגוריה

חיפוש בתג